Prezidents slimnīcā – vai peles danco pa galdu?

0 komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis slimnīcā nonācis laikā, kad valsts politikā notiek svarīgi notikumi – tiek izvēlēts nākamais Ministru prezidents un veidota jauna valdība. Vai viņa prombūtne ietekmē šos procesus – tika vaicāts politologam Ivaram Ījabam.

“Raugoties no konstitucionālo tiesību un tradīcijas viedokļa, patlaban Saeimas priekšsēdētājs, kas aizvieto Valsts prezidentu, valstī var īstenot tikai tās funkcijas, kas ir absolūti nepieciešams. Taču viņš nedrīkst pārņemt prezidenta politiskās prerogatīvas – kas šajā gadījumā ir atlaist Saeimu vai  nominēt premjeru,” sacīja Ījabs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tajā pašā laikā viņš atzina, ka “Kučinskis mēģina ar viņu [Saeimas spīkeri Mūrnieci – red.] galā”.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas