Prezidents Bērziņš esot balsojis par “stabilitāti” un pret spēkiem, kas veicina sašķeltību

0 komentāri

Valsts prezidents balsoja Saeimas vēlēšanās Amatas novada Drabešu pagastā, vēsta TV3 Ziņu žurnālists Jānis Eglītis.


Jānis Eglītis, TV3 Ziņas:

Prezidents sacīja, ka viņam izdarīt izvēli neesot bijis grūti, jo viņam pieejama visa nepieciešamā informācija. Viņš esot balsojis par stabilitāti un pret spēkiem, kas veicina sabiedrības sašķeltību.

http://www.tvplay.lv/parraides/tv3-zinas/455481?autostart=true

Foto: Jānis Eglītis, TV3 Ziņas

Foto: Jānis Eglītis, TV3 Ziņas

Kopumā, nododot balsi glabāšanā iepriekšējās dienās pirms vēlēšanām un pirmajā vēlēšanu dienas stundā, līdz plkst. 8, ir nobalsojuši 3,28% jeb 50,8 tūkstoši balsstiesīgo, liecina Centrālās vēlēšanu pārvaldes (CVK) dati par vēlētāju aktivitāti.

4. oktobrī, laikā no plkst. 7. līdz plkst 8 jeb pirmajā vēlēšanu dienas stundā Latvijā nobalsoja 1,32% balsstiesīgo jeb 20,5 tūkstoši cilvēku.

Lielākā aktivitāte, balsojot šodien, bija Vidzemes reģionā, kur kopumā nobalsojuši 1,55% vēlētāju, savukārt, ņemot vērā arī dienas, kad balsi varēja nodot glabāšanā, Vidzemē nobalsojuši kopumā jau 3,16% balsstiesīgo.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas