Prezidentam Bērziņam šodien kļūs zināms valdības sastāvs

0 komentāri

Trešdien, 29. oktobrī, plkst. 11.00 Valsts prezidents Andris Bērziņš tiksies ar valdību veidojošajām trim partijām. Trešdien noteikts gala termiņš, kad politiskajiem spēkiem jāliek galdā valdības sastāvs.

Vienotība, Zaļo un zemnieku savienība un Nacionālā apvienība otrdien, 28. oktobrī, turpināja diskutēt par atbildības jomu sadali jaunajā valdībā, kā arī valdības deklarāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Politiskajiem spēkiem izdevās vienoties, ka Vienotībai bez premjerministra amata būs vēl pieci ministri: finanšu, ārlietu, satiksmes, iekšlietu un izglītības, par kuru būt piekritusi Iespējamās misijas bijusī vadītāja Mārīte Seile.

Zaļo un zemnieku savienība arī pārstāvēs piecus ministrus: zemkopības, aizsardzības, labklājības, ekonomikas un veselības. Veselības ministra amatā tiek virzīts Guntis Belēvičs.

Nacionālajai apvienībai tikai trīs ministru amati: tieslietu, vides un kultūras, bet šai partijai būs Saeimas priekšsēdētāja amats, uz kuru pretendē Ināra Mūrniece.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas