Populārākās partijas joprojām ”Saskaņa”, ”Vienotība” un ”ZZS”

0 komentāri

Saskaņā ar jaunāko SKDS un LNT aptauju, populārākās partijas statusu saglabā “Saskaņa” ar teju 20% lielu aptaujāto atbalstu. Ar 15% seko “Vienotība”, bet Zaļo un zemnieku savienību atbalsta 10% aptaujāto. No Saeimā pārstāvētajām partijām ZZS ir piedzīvojusi visstraujāko atbalsta kritumu, salīdzinot ar augustu, kad par to bija gatavi balsot 13% aptaujāto.

Nacionālo apvienību savukārt atbalsta 9% respondentu. Bet atbalsts Ingunas Sudrabas partijai “No sirds Latvijai” piedzīvojis strauju kāpumu. No 3,4% augustā, tagad šīs partijas reitings jau sasniedz gandrīz astoņus procentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Politologs Filips Rajevskis uzskata, ka tas noticis lielā mērā pateicoties priekšvēlēšanu kampaņai. To atzīst arī sociologs Arnis Kaktiņš, kura vērtējumā, Sudrabas partija sāk pretendēt uz vērā ņemamu pārstāvniecību jaunajā Saeimā.

Pārējās partijas, kas kandidē 12. Saeimas vēlēšanās, saņēmušas pus procenta vai vēl mazāku aptaujāto atbalstu. Joprojām liels ir neizlēmušo skaits. Par ko balsot nezina 16% respondentu, bet gandrīz 14% neplāno iet vēlēt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas