Populārākās partijas joprojām ”Saskaņa”, ”Vienotība” un ”ZZS”

0 komentāri
Populārākās partijas joprojām ”Saskaņa”, ”Vienotība” un ”ZZS”
FOTO: LETA

Saskaņā ar jaunāko SKDS un LNT aptauju, populārākās partijas statusu saglabā “Saskaņa” ar teju 20% lielu aptaujāto atbalstu. Ar 15% seko “Vienotība”, bet Zaļo un zemnieku savienību atbalsta 10% aptaujāto. No Saeimā pārstāvētajām partijām ZZS ir piedzīvojusi visstraujāko atbalsta kritumu, salīdzinot ar augustu, kad par to bija gatavi balsot 13% aptaujāto.

Nacionālo apvienību savukārt atbalsta 9% respondentu. Bet atbalsts Ingunas Sudrabas partijai “No sirds Latvijai” piedzīvojis strauju kāpumu. No 3,4% augustā, tagad šīs partijas reitings jau sasniedz gandrīz astoņus procentus.

Politologs Filips Rajevskis uzskata, ka tas noticis lielā mērā pateicoties priekšvēlēšanu kampaņai. To atzīst arī sociologs Arnis Kaktiņš, kura vērtējumā, Sudrabas partija sāk pretendēt uz vērā ņemamu pārstāvniecību jaunajā Saeimā.

Pārējās partijas, kas kandidē 12. Saeimas vēlēšanās, saņēmušas pus procenta vai vēl mazāku aptaujāto atbalstu. Joprojām liels ir neizlēmušo skaits. Par ko balsot nezina 16% respondentu, bet gandrīz 14% neplāno iet vēlēt.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas