Politiķis Reirs nezina, cik saņem trūcīgs cilvēks

0 komentāri

Partijas “Vienotība” deputāts Jānis Reirs nezina, cik vidēji mēnesī saņem trūcīgs cilvēks, atklājies raidījumā “Dombura studija”.

Sociālā aprūpe, pensijas, pabalsti – vai politiķu piedāvājumi samazinās nabadzību Latvijā? Lai atbildētu uz šo jautājumu LNT raidījumā “Dombura studija” priekšvēlēšanu diskusijā piedalījās piecu partiju līderi: Inese Laizāne (NA), Silvija Simfa (“No sirds Latvijai!”), Jānis Reirs (“Vienotība”), Aija Barča (ZZS) un Baiba Rozentāle (“Saskaņa”).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Konkrētus piedāvājumus nabadzības risināšanai neviens no viesiem nespēja piedāvāt. Diskusijas gaitā politiķiem tā arī neizdevās rast kompromisu par sabiedrībā būtiskiem jautājumiem.

Plašāk skatieties šeit:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas