Politiķi un eksperti pārsteigti par lēmumu nepiešķirt Dreimanei pielaidi valsts noslēpumam

0 komentāri

Bijusī Valsts kancelejas vadītāja, politiķi un eksperti pārsteigti par pielaides valsts noslēpumam nepiešķiršanu Valsts kancelejas vadītājai. Un viņi neizslēdz, ka notikumiem var būt politisks raksturs.

Ikdienā Valsts kanceleja analizē, izvērtē un izsver no ministrijām saņemto informāciju. Par to, kāda informācija nonāk uz ministru kabineta galda, atbildīgs kancelejas vadītājs.

Tā stāsta bijusī Valsts kancelejas vadītāja Gunta Veismane, kura savu amatu pēc desmit gadu darba nesaprotamu iemeslu dēļ atstāja pirms pieciem gadiem. Par patiesajiem iemesliem viņa joprojām izvēlas klusēt.

Notiekošais ar pašreizējo Valsts kancelejas vadītāju Elitu Dreimani viņai šķiet dīvains. Veismane uzskata, ka patlaban notiekošais ar pielaides liegšanu esošajai ilggadējai Valsts kancelejas vadītājai ir tikai aisberga redzamā daļa, un neizslēdz, ka notikumiem var būt politisks raksturs.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas