Policija lūdz atļauju par avārijas izraisīšanu sodīt deputātu Bergmani

0 komentāri

Valsts policija prasa Saeimai atļauju deputāta Raimonda Bergmaņa (ZZS) saukšanai pie administratīvās atbildības par avārijas izraisīšanu.

Avārija notika pērn 10. decembrī Rīgā, Lizuma ielas un Brīvības gatves krustojumā, teikts Valsts policija vēstulē Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai. Bergmanis, vadot automašīnu, neapturēja transportlīdzekli pie krustojuma, kaut tur arī bija zīme Neapstājoties tālāk braukt aizliegts. Rezultātā notika deputāta vadītās mašīnas un tramvaja sadursme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saskaņā ar Administratīvo pārkāpumu kodeksu Bergmanim par šo pārkāpumu var piemērot naudas sodu no 15 līdz 70 eiro.

Saeimas Ētikas komisija par piekrišanu Bergmaņa saukšanai pie administratīvās atbildības lems trešdien, 4. martā. Vēlāk par šo jautājumu būs jābalso arī Saeimas sēdē.

Kā ziņots, Bergmanis šajā satiksmes negadījumā cieta, un viņam slimnīcā tika uzliktas vairākas šuves galvai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas