Pirmsvēlēšanu duelis: Druviete pret Reiznieci-Ozolu

0 komentāri

”900 sekunžu” Duelī tiekas  izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete no ”Vienotības” un Dana Reizniece-Ozola – Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja no ”Zaļo un zemnieku savienības”.

Kāpēc pēc 10 gadiem izglītības jomā esam tur, kur esam un ko šobrīd var solīt partijas, kas iepriekšējos 10 gadus vairākkārt uzņēmušās atbildību par izglītības jomu, solot to sakārtot?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēdējos 10 gadus par izglītības jomu pamatā bijušas atbildīgas divas partijas – ”Zaļo un zemnieku savienība” un ”Jaunais laiks”, vēlāk – ”Vienotība”. Divus gadus ministrijas vadība bijusi uzticēta arī ”Reformu partijai”, kas šobrīd saplūdusi ar ”Vienotību”, tātad ”Vienotība” tās politiku ir akceptējusi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas