Pirmie bēgļi Latvijā atbrauks pēc trīs nedēļām, paziņo Straujuma

2 komentāri

Pirmie bēgļi Latvijā varētu ierasties pēc aptuveni trīs nedēļām, raidījumā 900 sekundes pauda Ministru prezidente Laimdota Straujuma. 

Premjere atzina, ka Latvija nevar piekrist piespiedu solidaritātei bēgļu jautājumā, jo šādā gadījumā bēgļu skaits Latvijā būs nekontrolējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādējādi Latvija meklēs risinājumus, kā panākt, ka Latvijā nav piespiedu solidaritātes bēgļu jautājumā, un patlaban kuluāros izskan vairāki risinājumi, kā to panākt.

FOTO: spītējot sniegam un salam, bēgļi turpina ierasties Eiropā

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Latvietis
  +1

  Latvietis

  Cerams ka Straujuma neparaus uz Ķīnu atbildīgajā brīdī.

  21.01.2016 06:12

 • mežniece
  0

  mežniece

  Laikam pie mammas Straujumas ciemos! :))

  22.01.2016 23:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas