Pieņem strīdīgos noteikumus KNAB likumā

0 komentāri

Saeimas deputāti ceturtdien, 10. martā, trešajā – galīgajā – lasījumā bez īpašām debatēm vienbalsīgi pieņēma strīdīgos grozījumus Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) likumā, kas turpmāk nostiprina biroja vadītāja varu.

Grozījumi izstrādāti pēc Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas rekomendācijām, un tie precizē biroja statusu, nosaka KNAB priekšnieka izvēles un atcelšanas kārtību, kā arī pilnvaru termiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paredzēts, ka KNAB amatpersonas un darbinieki turpmāk būs valsts dienesta attiecībās, bet kāda darbinieka atbrīvošanai no darba vairs nebūs nepieciešama arodbiedrības piekrišana.

Lai gan grozījumi zināmā mērā tapuši, lai izvestu KNAB no strupceļa, kas izveidojies biroja iekšienē, politiķi tomēr nav pārliecināti, ka tagad biroja rezultāti korupcijas apkarošanas jomā uzlabosies.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas