Pēdējā sēdē 11. Saeima pieņems vairākus sabiedrībai svarīgus likumus

0 komentāri

Uz pēdējo sēdi šodien sanāks 11. Saeima – nākamā sēde notiks nākamās nedēļas otrdienā un tajā startēs jau jaunievēlētā – 12. – Saeima. Pēdējā sēdē paredzēts pieņemt galīgajos lasījumos vairākus sabiedrībā aktuālus likumus vai grozījumus tajos.

Piemēram, deputāti spriedīs par rosinājumu uz laiku pārtraukt termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem par nekustamā īpašumu iegādi. Iemesls ir Krievijas īstenotā agresīvā politika Ukrainā un tās agresīvā retorika arī attiecībā pret Baltijas valstīm.

Tāpat ceturtdien galīgajā lasījumā plānots pieņemt likuma grozījumus, lai ierobežotu smēķēšanu. Viena no piedāvātajām normām paredz aizliegt smēķēšanu citu cilvēku klātbūtnē, ja viņi pret to iebilst. Savukārt ideja, ka cigaretes nevar pirkt personas līdz 21 gada vecumam, līdz galīgajam lasījumam vairs nav nonākusi.

Parlaments arī pieņems galīgo lēmumu par alimentu nemaksātāju publiskas datubāzes izveidi. Saskaņā ar Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas datiem, alimentu parādnieku skaits pieaug – 2013. gadā tādu bija vairāk nekā 27 tūkstoši.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas