Par vieglu miesas nodarījumu apsūdzētais uzņēmējs Kalnozols gatavs kļūt par Saeimas deputātu

1 komentārs

Pēc Māra Kučinska valdības apstiprināšanas gaidāmas pārbīdes arī Saeimā, kur vienu balsi varētu zaudēt Zaļo un zemnieku savienības frakcija. Kučinska vietā Saeimā gatavs darboties uzņēmējs Valdis Kalnozols, kurš apsūdzēts krimināllietā par vieglu miesas nodarījumu nodarīšanu bijušajai sievai.

Apsūdzības dēļ viņam būs liegtas balss tiesības, lai arī pats politiķis tās sauc par murgainām. Uzņēmējs Valdis Kalnozols gatavs kļūt par tautas kalpu par spīti apsūdzībām vardarbībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī topošajā valdībā ir tikai trīs jaunas sejas, bet no ZZS viena – pats premjerministrs, Saeimā gaidāmas visai būtiskas izmaiņas. M. Kučinskim noliekot mandātu, nākamais sarakstā uz vietu Saeimā ir kolorītais uzņēmējs Valdis Kalnozols. Viņa vārds tiek locīts dzeltenajā presē saistībā ar tiesvedību, kur apsūdzēts par savas bijušās sievas iekaustīšanu. Kalnozols notikušo komentē ļoti skopi.

Neatkarīgi no tā, ko Kalnozols domā par apsūdzībām, tas viņam liegtu pilnvērtīgi strādāt Saeimā līdzīgi kā citam 12. Saeimas deputātam Dainim Liepiņam. Kriminālnoziegumā apsūdzēts deputāts pašlaik nevar ne piedalīties Saeimas balsojumos, ne komisiju darbā. ZZS vadība akcentē, ka uz topošo deputātu spiedienu neuztur, taču liek saprast, ka labāk viņam būtu palikt biznesā. Taču V. Kalnozols ir apņēmības pilns nodot deputātu zvērestu.

Jāpiebilst, – lai nepieļautu Kalnozola nonākšanu Saeimā, deputāta mandātu līdz šim nav nolicis veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • ak
    0

    ak

    Nu feina tā jaunā valdība-aukliņas rausta mūžam apsūdzētais,deputāti arī apsūdzētie...,laikam jau tālāk vairs nav kur....

    04.02.2016 23:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas