Par Saeimas priekšsēdētāju ievēlēta Ināra Mūrniece

0 komentāri

Deputāti par 12.Saeimas priekšsēdētāju šodien ievēlēja nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) politiķi Ināru Mūrnieci. Par Mūrnieces ievēlēšanu Saeimas priekšsēdētājas amatā nobalsoja 68 deputāti, bet 30 nobalsoja pret to.

Mūrniece iepriekšējā parlamenta sasaukuma vadīja Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju, kā arī neilgu laiku bija VL-TB/LNNK Saeimas frakcijas vadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūrniece dzimusi 1970.gadā, 2007.gadā viņa Ekonomikas un kultūras augstskolā ieguva profesionālā bakalaura grādu tulkošanā, bet 2009.gadā Latvijas Universitātes Moderno valodu fakultātē ieguva 2.līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

Mūrniece strādāja par žurnālisti “Lauku Avīzē”, savukārt 2011.gadā tika ievēlēta 11.Saeimā no nacionālās apvienības saraksta. Arī šogad viņa kandidēja 12.Saeimas vēlēšanās un tika ievēlēta parlamentā.

11.Saeimā parlamenta priekšsēdētāja pienākumus pildīja Solvita Āboltiņa (V).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas