Par braukšanu reibumā pieķertais Spolītis nolēmis izstāties no Vienotības

0 komentāri

Partijai Vienotība par vienu deputātu mazāk. Pēc partijas spiediena, no politiskā spēka nolēmis izstāties deputāts Veiko Spolītis, kurš bija pieķerts pie automašīnas stūres vienas komats četru promiļu reibumā.

Par to, ka izstājies no partijas, Spolītis pavēstīja pirms nepilnas stundas – pēc Vienotības valdes sēdes. Taču par spīti partijas vadības iepriekšējiem aicinājumiem, no deputāta mandāta Spolītis nav atteicies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienotības vadības pārstāvji iepriekš pieļāva, ka Spolīti no politiskā spēka izslēgs, ja viņš nenoliks mandātu. Tas liek domāt, ka deputāts lēmumu pieņēmis partijas spiediena rezultātā. Viņš pats gan to nekomentē.

Spolītis Saeimas brīvdienu laikā izcietis sev piemēroto piecu dienu arestu. Viņš turpinās darboties Saeimā kā neatkarīgais deputāts, taču atbalstīs valdošo koalīciju. Līdz ar to Vienotības mandātu skaits parlamentā saruks no 23 līdz 22.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas