Opozīcija prasa Valsts kontrolei noskaidrot RNP kāpņutelpās izvietoto reklāmas ieņēmumu izlietojumu

0 komentāri

Rīgas domes opozīcijas deputāts Olafs Pulks (V) nosūtījis vēstuli Valsts kontrolei, lūdzot to pašvaldības SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) revīzijas laikā noskaidrot, kā tiek izlietoti ieņēmumi, kas gūti no kāpņutelpās un uz ēku ārsienām izvietotajām reklāmām, un kāda ieņēmumu daļa nonāk ēku uzkrājumos.

Kā informēja domes Vienotības frakcijas sabiedrisko attiecību speciālists Nils Josts, šā gada februārī deputāts Pulks vērsies RNP, lai noskaidrotu, kādi ir ieņēmumi no reklāmām un kā tie tiek izlietoti. Atbildes vēstulē neesot sniegta deputāta pieprasītā informācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tajā RNP valdes priekšsēdētājs Ivo Lecis, rakstot, ka atbilstoši normatīvajiem aktiem deputāts drīkst pieprasīt informāciju, kas skar “attiecīgās pašvaldības vai viņa vēlēšanu apgabala vēlētāju intereses”. Lecis atbildes vēstulē rakstot, ka šajā gadījumā deputāta pieprasītās ziņas vēlētāju intereses neskar.

“RNP vadītāja uzskats, ka ēku ieņēmumi no reklāmām nav saistīti ar vēlētāju interesēm, apliecina pilnīgu neizpratni, kas ir vēlētāju intereses un kādi ir pašvaldības deputāta pienākumi. Cerams, ka Valsts kontrole viesīs skaidrību par reklāmu ieņēmumiem un to izlietojuma likumību,” uzskata Pulks.

Deputāts esot saņēmis vairāku iedzīvotāju – savu vēlētāju – sūdzības, ka RNP informācijā par mājas finanšu situāciju neparādās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas