Oficiāli! Saeimas deputātu Belēviču izdod administratīvai sodīšanai

0 komentāri

Ar Saeimas atļauju deputātu un veselības ministru Gunti Belēviču šodien izdeva administratīvai sodīšanai par diviem atsevišķiem pārkāpumiem. Ar šādu lūgumu pie parlamentāriešiem bija vērsušies korupcijas apkarotāji.

KNAB lūdza ļaut Belēviču sodīt par to, ka viņš savu dēlu Artūru Belēviču iecēla Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sastāvā, tādējādi skarot viņa personiskās un mantiskās intereses. Otra lieta saistīta ar iespējamo interešu konfliktu, Belēvičam lemjot par disciplinārlietu pret Zāļu valsts aģentūras bijušo direktori Ingunu Adoviču. Lai arī pārkāpumus notikušajā nesaskata, Belēvičs šodien arī pats nobalsoja par sevis izdošanu sodīšanai, norādot, ka gatavs savu taisnību pierādīt tiesā.

Jāpiebilst, ka KNAB lietvedībā pret Belēviču šobrīd atrodas arī vēl citas lietas. Viņš pats to sauc par nomelnošanas kampaņu, kas pēdējā laikā vēršas plašumā.

Uzzini vairāk:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas