Oficiāli: Bergmanis ievēlēts par aizsardzības ministru – viņa komandā būs arī Krapāne

0 komentāri

Saeima ar balsu vairākumu par aizsardzības ministru šodien ievēlējusi Zaļo un zemnieku savienības deputātu Raimondu Bergmani, no sēdes informē LNT žurnāliste Ieva Mārtiņa.

Bergmaņa kandidatūru parlaments ievēlēja visai pārliecinoši – 50 deputāti balsoja “par”, 5 – “pret”, bet vēl 7 atturējās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc savas ievēlēšanas amatā Bergmanis medijiem atklāja komandas sastāvu. Par savu preses sekretāri jaunais aizsardzības ministrs izvēlējies Līgu Krapāni, kura iepriekš šos pienākumus pildīja pie Valsts prezidenta Andra Bērziņa.

Pirms apstiprināšanas ministra amatā Bergmanis bija Saeimas deputāts. Parlamentā viņš pildīja Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja biedra pienākumus, kā arī bija Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas loceklis.

12. Saeimā R. Bergmanis arī pārstāvēja Latviju NATO Parlamentārajā Asamblejā un darbojās vairākās deputātu grupās sadarbībai ar citu valstu parlamentiem.

Bergmanis aizsardzības ministra amatā apstiprināts, jo iepriekšējais ministrs Raimonds Vējonis ievēlēts par Valsts prezidentu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas