Nodokļu un finanšu pieejamības jomās partijām no uzņēmējiem atšķirīgs redzējums

0 komentāri

Latvijas uzņēmēji uzklausa politisko partiju solījumus. Latvijas tirdzniecības un Rūpniecības kamerā ceturtdien, 4.augustā, notika priekšvēlēšanu diskusija, kurā uzņēmēju organizāciju pārstāvji iztaujāja politiķus par viņu redzējumu, kā valstij jāattīstās.

Kredītu pieejamība, nodokļi un atbalsts uzņēmējdarbībai – tie ir galvenie jautājumi, kuri interesē uzņēmējus. Lai saprastu, kas viņus sagaida pēc 12. Saeimas vēlēšanām, šodien tika uzklausīti politisko partiju pārstāvji. Valdošo partiju redzējums par būtiskiem valsts attīstības jautājumiem, bieži vien atšķiras no mazo partiju piedāvājuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atbildot uz uzņēmēju jautājumiem, starp esošajiem un topošajiem politiķiem izvērtās arī asas vārdu pārmaiņas.

Savukārt uzņēmēji ir šausmās par atsevišķi sīkpartiju vēlmi atteikties no tirgus ekonomikas, no privātbankām un privātās uzņēmējdarbības. Taču raugoties uz to partiju solījumiem, kurām ir potenciāls tikt ievēlētām, uzņēmēji cer ka šodien izskanējušie solījumi tiks arī reāli pildīti.

Uzņēmēji atgādina, ka likums par nodokļiem regulāri tiek mainīts vairākas reizes gadā – tas neveicina ilgtspējīgu attīstību. Līdzīgas diskusijas tiks rīkotas arī turpmāk un uzņēmēji sola sekot līdzi solījumu izpildei.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas