No šodienas partijas var iesniegt kandidātu sarakstus 12. Saeimas vēlēšanām

0 komentāri

Tiek dots starts kandidātu sarakstu iesniegšanai oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām. Centrālajā vēlēšanu komisijā partijas tos varēs iesniegt no šodienas līdz 5.augustam.

Centrālā vēlēšanu komisija pieļauj, ka pirmās dienas paies klusi, jo pagaidām neviena partija kandidātu saraksta iesniegšanas laiku komisijā nav pieteikusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

12. Saeimas vēlēšanas notiks 4.oktobrī un šoreiz to norisē būs vairākas izmaiņas. Piemēram, vēlētāji, kuri ir izņēmuši tikai elektroniskās identifikācijas kartes, varēs balsot tikai ar īpašu vēlētāja apliecību. Sarūkošais iedzīvotāju skaits mainījis arī deputātu vietu skaitu vēlēšanu apgabalos. Nākamajā Saeimā par divām deputātu vietām vairāk būs Rīgas vēlēšanu apgabalā, bet par vienu deputāta vietu mazāk Vidzemes un Zemgales vēlēšanu apgabalos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas