No šodienas partijas var iesniegt kandidātu sarakstus 12. Saeimas vēlēšanām

0 komentāri

Tiek dots starts kandidātu sarakstu iesniegšanai oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām. Centrālajā vēlēšanu komisijā partijas tos varēs iesniegt no šodienas līdz 5.augustam.

Centrālā vēlēšanu komisija pieļauj, ka pirmās dienas paies klusi, jo pagaidām neviena partija kandidātu saraksta iesniegšanas laiku komisijā nav pieteikusi.

12. Saeimas vēlēšanas notiks 4.oktobrī un šoreiz to norisē būs vairākas izmaiņas. Piemēram, vēlētāji, kuri ir izņēmuši tikai elektroniskās identifikācijas kartes, varēs balsot tikai ar īpašu vēlētāja apliecību. Sarūkošais iedzīvotāju skaits mainījis arī deputātu vietu skaitu vēlēšanu apgabalos. Nākamajā Saeimā par divām deputātu vietām vairāk būs Rīgas vēlēšanu apgabalā, bet par vienu deputāta vietu mazāk Vidzemes un Zemgales vēlēšanu apgabalos.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas