No nākamā gada plāno palielināt deputātu algas

0 komentāri

Nākamgad plānots palielināt Saeimas deputātu un darbinieku atlīdzības budžetu. Kā liecina parlamenta nākamā gada budžeta projekts, iecerētais pieaugums atlīdzībām pārsniedz 700 tūkstošus eiro.

Taču Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece pagaidām nav iepazinusies ar iemesliem, kāpēc atalgojuma budžets ir jāpaaugstina, tāpēc šobrīd viņa neredz pamatu šo izdevumu palielināšanai un lēmuma pieņemšanu par atalgojuma celšanu ir atlikusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video!

“Šobrīd meklēju savu sarkano pildspalvu, ar kuru veikt svītrojumus un uzdot Saeimas kancelejas darbiniekiem jautājumus, kāpēc ir šāds palielinājums paredzēts. Tas ir tikai iesniegtais budžeta projekts, ko ir izveidojusi Saeimas kanceleja. Saeimas prezidijs ar to šobrīd tikai sāks strādāt, un droši vien, ka pirmais uzdevums, ko mēs lūgsim, būs samazināt šos budžeta izdevumus,” tā ierosinājumu palielināt algas deputātiem komentēja I. Mūrniece.

Kā skaidro Saeimas kancelejā, algu fonds ir jāpalielina tāpēc, ka ir augusi vidējā alga tautsaimniecībā, kam ir piesaistīts deputātu atalgojums. Turklāt tiek plānots palielināt arī Saeimas darbinieku skaitu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas