Neticami! Tikai 1% uzskata, ka deputātiem, pret kuriem sākta kriminālvajāšana, ir jānoliek mandāts

3 komentāri

Saeimas kārtības rullis paredz, ka deputāti, pret kuriem sākts kriminālprocess, nedrīkst piedalīties Saeimas sēdēs un saņemt pusi deputāta atalgojuma. Taču, tā kā šobrīd kriminālprocess sākts pret diviem deputātiem un Saeimā šobrīd 100 deputātu vietā strādā 98, tad sākusies diskusija, vai nevajadzētu viest izmaiņas likumā.

Latvijas iedzīvotāju vairākums – 74% – domā, ka deputātam, pret kuru sākta kriminālizmeklēšana,  jānoliek deputāta mandāts uz tiesvedības laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katrs desmitais TNS aptaujā saka, – viņam nav jāpiedalās Saeimas sēdēs un jāsaņem puse deputāta atalgojuma. 8% aptaujāto domā, ka šādiem tautas kalpiem ir jāpiedalās Saeimas sēdēs, kā arī ir jāpilda deputāta pienākumi līdz sprieduma nolasīšanai.

Un tikai viens procents Latvijas iedzīvotāju pārliecināti, ka deputātam, pret kuru sākta kriminālizmeklēšana,  jānoliek deputāta mandāts pavisam.

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Seniors
  +1

  Seniors

  Tatad , noteikti , cilveki ignore so rakstu , jo netiks nemti vera m vinu viedokli . Mans priekstats , kad tadus deputatus , japadzen , no Saeimas , ar tadu SSS-dainu mietu !

  18.03.2016 16:43

 • haralds elceris
  +1

  haralds elceris

  kas tas par marasmu?

  18.03.2016 09:45

 • SO.
  0

  SO.

  Interesanti, ko aptaujā.

  19.03.2016 12:36

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas