NATO 5. paragrāfs nav tukša skaņa, saka Riekstiņš

0 komentāri

“NATO nodrošinājums ir pilnīgs – tiešām šis Vašingtonas līguma 5. paragrāfs nav tukša skaņa,” tā raidījumā 900 sekundes akcentēja Latvijas vēstnieks NATO Māris Riekstiņš.

”Tas [NATO 5. pants – red.] tiek balstīts nepieciešamajās militārās spējās. Es negribu piesaukt, lai cilvēkiem rastos vēl kaut kāda papildu nervozitāte, taču neapšaubāmi alianses drošība arī balstās alianses kodolpolitikā, kodolspējā, arī visas ASV kodolpolitikā,” sacīja M. Riekstiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ja kādam ir šaubas par to, kā kādā situācijā varētu pozicionēties ASV, tad es ieteiktu tiem cilvēkiem ļoti rūpīgi vēlreiz izlasīt prezidenta Baraka Obamas uzrunu Tallinā pagājušajā gadā, kur viņš ļoti skaidri definēja, ka ASV atbalsts Baltijas valstu drošībai ir nesatricināms, un tāds tas būs,” sacīja M. Riekstiņš.

”Tie ir pietiekami politiski signāli, tā nav tukša politiska retorika, kas ir balstīta ne tikai politiskā apņemšanās, bet arī konkrētās militārās spējās,” viņš akcentēja.

Skaties video!

ASV prezidents: Baltijas valstis vairs nekad nebūs vienas

ASV prezidents sarunā ar Baltijas prezidentiem atkārtoti akcentēja, ka NATO līguma 5. pants ir neaizskarams un neapšaubāms un tas tiks pildīts, jo jebkurš apdraudējums kādai no NATO valstīm ir patiesībā apdraudējums arī ASV, un ASV to nepieļaus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas