Kaimiņš mācās būt par deputātu; jau iedzīvojies nedraugos

0 komentāri

Bijušais Nacionālā teātra aktieris Artūrs Kaimiņš šonedēļ pirmo reizi sēdās Saeimas deputāta krēslā un atzīst, ka ir gan interesanti, gan jāmācās. Tomēr pieredzes bagātākie Kaimiņa bijušie kolēģi satraucas, ka jaunais politiķis varētu kļūt par Saeimas ākstu.

Gluži kā solīts, Kaimiņš ieraksta savas gaitas Saeimā – ar ko un par ko runā un komentē notiekošo. Tas, ka viņš varētu būt viens no skaļākajiem opozīcijas deputātiem, pierādījās pavisam drīz, kad viņš kāpa Saeimas tribīnē, lai paustu sašutumu par formalizēto valodu dokumentos, kas, viņaprāt, nav skaidra un saprotama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Artūrs Kaimiņš TV3 ziņām atzīst, ka daudz kas Saeimā viņam ir jauns, un tāpēc viņam ir daudz kas jāapgūst, piemēram, Saeimas kārtības rullis. Salīdzinot teātri un politiku, viņš atkārto iepriekš pausto salīdzinājumu: ”Teātrī domā vienu, dara vienu un saka vienu, bet te viss ir pilnīgi otrādāk.” Pagaidām jaunais politiķis pozitīvi izsakās vien par dažiem Saeimas deputātiem, bet vismaz vienas koleģiālas attiecības Kaimiņš, šķiet, ir zaudējis. ZZS deputāts Kārlis Seržants ir sašutis, ka Kaimiņš viņu ir noniecinājis par nevēlēšanos visas partijas vārdā vienpersoniski paust tūlītēju atbalstu Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveidei. Vairāk skaties video.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas