Nacionālā apvienība plāno bēgļu uzņemšanu apstrīdēt Satversmes tiesā

0 komentāri

Bēgļu jautājumam varētu būt nopietnas iekšpolitiskas konsekvences līdz pat valdošās koalīcijas sairšanai. Nacionālā apvienība apsver iespējas spert bezprecedenta soli, vēršoties pret pašas pārstāvēto valdību Satversmes tiesā un lūdzot atcelt valdības lēmumu par 250 bēgļu brīvprātīgu uzņemšanu.

Saskaņā ar neoficiālu informāciju pieteikumu raksta Eiropas tiesas tiesnesis Egils Levits, kuru nesen Nacionālā apvienība izvirzīja Valsts prezidenta vēlēšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tas ir viens no rīcību veidiem, kuru mēs apsveram. Pie šāda iesnieguma projekta šobrīd strādājam. Mūsu skatījumā jautājums par imigrantu uzņemšanu līdz šim nebijušā veidā, kas var radīt tālejošas sekas, ir būtisks jautājums, par kuru nevarētu lemt, apejot parlamentu,” pauda Raivis Dzintars no Nacionālās apvienības.

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas