“Mūsu tautai ir vajadzīga spēcīga un izlēmīga valdība.” Tā savā videouzrunā paziņo Vējonis

0 komentāri

Latvijai ir vajadzīga spēcīga un izlēmīga valdība, kura spēs atgūt sabiedrības uzticību valsts varai. Tā savā videouzrunā jaunievēlētajam premjeram Mārim Kučinskim un valdībai teicis prezidents Raimonds Vējonis.

Vispirms vēlos pateikties Laimdotas Straujumas vadītajam Ministru kabinetam. Šīs valdības laikā mēs esam saskārušies ar nopietnām ģeopolitiskām izmaiņām Eiropā un veiksmīgi aizvadījuši pirmo Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Augsti godātais Ministru prezidenta kungs! Jaunā Ministru kabineta locekļi! Esmu gandarīts, ka pēc mana aicinājuma Mārim Kučinskim ir izdevies izveidot jauno valdību. Lai atjaunotu sabiedrības uzticību Latvijas valsts varai kopumā, ir nepieciešams neatlaidīgs darbs jaunās valdības deklarācijā ietverto uzdevumu īstenošanā

Pašlaik svarīgākie uzdevumi ir:

  • veikt reformas izglītībā un veselības aprūpē;
  • nodrošināt tautsaimniecības attīstību;
  • uzlabot demogrāfisko situāciju;
  • garantēt valsts drošību un ilgtspējīgu attīstību.

Tam ir vajadzīgs smags, neatlaidīgs un mērķtiecīgs visas komandas darbs.

Augsti godātais Ministru prezidenta kungs! Esmu pārliecināts, ka Jūsu vadībā Ministru kabinets spēs strādāt kā saliedēta komanda tautas kopējam labumam.

Jaunā Ministru kabineta locekļi! Mūsu tautai ir vajadzīga spēcīga un izlēmīga valdība, kura ir gatava stāties pretī visiem izaicinājumiem un nolikt malā atsevišķās intereses. Es ticu, ka Jūs esat šeit un darbojaties politikā tāpēc, ka Jūs mīlat mūsu valsti. Vēlu veiksmi un izturību, uzsākot jaunu darba cēlienu un vedot Latviju pretī mūsu valsts simtgadei!

Video: Vējoņa uzruna jaunajai valdībai

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas