“Mūsu tautai ir vajadzīga spēcīga un izlēmīga valdība.” Tā savā videouzrunā paziņo Vējonis

0 komentāri

Latvijai ir vajadzīga spēcīga un izlēmīga valdība, kura spēs atgūt sabiedrības uzticību valsts varai. Tā savā videouzrunā jaunievēlētajam premjeram Mārim Kučinskim un valdībai teicis prezidents Raimonds Vējonis.

Vispirms vēlos pateikties Laimdotas Straujumas vadītajam Ministru kabinetam. Šīs valdības laikā mēs esam saskārušies ar nopietnām ģeopolitiskām izmaiņām Eiropā un veiksmīgi aizvadījuši pirmo Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Augsti godātais Ministru prezidenta kungs! Jaunā Ministru kabineta locekļi! Esmu gandarīts, ka pēc mana aicinājuma Mārim Kučinskim ir izdevies izveidot jauno valdību. Lai atjaunotu sabiedrības uzticību Latvijas valsts varai kopumā, ir nepieciešams neatlaidīgs darbs jaunās valdības deklarācijā ietverto uzdevumu īstenošanā

Pašlaik svarīgākie uzdevumi ir:

  • veikt reformas izglītībā un veselības aprūpē;
  • nodrošināt tautsaimniecības attīstību;
  • uzlabot demogrāfisko situāciju;
  • garantēt valsts drošību un ilgtspējīgu attīstību.

Tam ir vajadzīgs smags, neatlaidīgs un mērķtiecīgs visas komandas darbs.

Augsti godātais Ministru prezidenta kungs! Esmu pārliecināts, ka Jūsu vadībā Ministru kabinets spēs strādāt kā saliedēta komanda tautas kopējam labumam.

Jaunā Ministru kabineta locekļi! Mūsu tautai ir vajadzīga spēcīga un izlēmīga valdība, kura ir gatava stāties pretī visiem izaicinājumiem un nolikt malā atsevišķās intereses. Es ticu, ka Jūs esat šeit un darbojaties politikā tāpēc, ka Jūs mīlat mūsu valsti. Vēlu veiksmi un izturību, uzsākot jaunu darba cēlienu un vedot Latviju pretī mūsu valsts simtgadei!

Video: Vējoņa uzruna jaunajai valdībai

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas