Ministru prezidente neredz iespēju sadarboties ar ”Saskaņu”

0 komentāri

Lai arī politiskais spēks ”Saskaņa” varētu atteikties no sadarbības līguma ar Vladimira Putina pārstāvēto partiju ”Vienotā Krievija”, lai varētu darboties koalīcijā, ”Vienotība” neredz iespējas sadarboties ar šo politisko spēku, intervijā raidījumā ”900 sekundes” sacīja pašreizējā premjerministre Laimdota Straujuma.

”Koalīcija šobrīd ir ieguvusi vairāk nekā 60 balsis, tādēļ vispirms mēs sāksim runāt savā starpā. ”Vienotība” tiksies ar vienu un otru partiju. Nils Ušakovs tomēr ir sociāldemokrātiskās partijas pārstāvis, taču mēs esam labēji centriski, es neredzu, kādēļ jāapvieno šos abus virzienus,” sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas