Ministru prezidente: Ne Āboltiņa, ne Vienotība nav runājusi ar Junkuru par mandāta nolikšanu

0 komentāri

Ministru prezidente Laimdota Straujuma kategoriski noliedz, ka partija Vienotība būtu ietekmējusi tās biedra Jāņa Junkura lēmumu nolikt deputāta mandātu. Viņa akcentēja, ka nedz pati, nedz Solvita Āboltiņa ar J. Junkuru par šo tematu nav runājusi.

Jau ziņots, ka 12. Saeimā no Vienotības saraksta ievēlētais Jānis Junkurs nolēmis atteikties no deputāta mandāta, tādējādi paverot ceļu uz Saeimu Vienotības līderei, Kurzemē uzreiz aiz strīpas palikušajai Solvitai Āboltiņai. J. Junkurs ziņoja, ka pieņēmis darba piedāvājumu Honkongā, kur viņš darbosies preču atmuitošanas jomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Viņš ir to izlēmis, viņš paziņojis par savu lēmumu. Ko Vienotība var darīt?” sacīja L. Straujuma.

Jau ziņojām, ka politikas eksperts Ivars Ījabs pauda viedokli, – J. Junkurs nav nolicis 12. Saeimas deputāta mandātu bez partijas ziņas. Viņa karjera bija beigusies jau tad, kad Vienotība uzzināja par viņa kampaņu, pauda politologs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas