Matīsa demisija. Koalīcija neatminas, kad partija tik īsā laikā būtu “atbrīvojusies” no sava ministra

0 komentāri

Straujais notikumu pavērsiens bija pārsteigums arī koalīcijas partneriem, kuri neatminas, kad partija tik īsā laikā būtu atbrīvojusies no sava ministra. Koalīcijas darbu gan tas neietekmēšot.

Zaļo un zemnieku savienības frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis ir viens no pieredzējušākajiem politiķiem Saeimā, un pat viņu pārsteiguši šīs dienas notikumi. Par neuzticības izteikšanu Matīsam deputāti uzzināja komisiju sēdēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“No mūsu puses nebūs nekas. Visa stabilitāte ir premjeres ziņā. Viņiem arī jāizvirza savs kandidāts. Mēs ļoti rūpīgi pētīsim kandidatūru, jo problēma paliek,” teic Brigmanis. Jautājumu vairāk nekā atbilžu, tos uzdos premjerei gan par darījumu, gan lēmumu atbrīvot Matīsu.

“Vienotība ir valdošā partija ar lielāko balsu skaitu koalīcijas vidū, un tās iekšējā stabilitāte var ietekmēt koalīcijas stabilitāti. Vai sasniegta kritiskā masa, grūti pateikt. Vismaz Nacionālā apvienība nav noskaņota radīt krīzi,” apliecina tās deputāts Raivis Dzintars.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas