Lūdz vērtēt Kaimiņa izteikumus, kuros viņš NMPD nosaucis par ”zagļu uzņēmumu”

0 komentāri

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāvji vērsušies Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā, aicinot izvērtēt deputāta Artusa Kaimiņa (LRA) izteikumus.

Kā pastāstīja komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs (S), iesniegumu komisijai parakstīja NMPD vadītāja vietniece Renāte Pupele un NMPD direktors Armands Ploriņš. Viņi lūdz izvērtēt Kaimiņa rīcību Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijā, kā arī izteikumus par NMPD, nosaucot par “zagļu uzņēmumu”.

Nākamnedēļ uz komisijas sēdi tiks aicināti NMPD pārstāvji, kā arī Kaimiņš, informēja Orlovs.

Šis jau būs trešais gadījums, kad Ētikas komisiju lūdz izvērtēt Kaimiņa rīcību vai izteikumus. Līdz šim vienā gadījumā deputāti uzskatīja, ka Kaimiņš pārkāpis deputāta ētikas normas, bet otrā gadījumā pārkāpumus nesaskatīja, atgādināja Orlovs.

Kā ziņots, aprīļa beigās Pupele Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijai sniedza ziņojumu par NMPD kapacitāti nodrošināt neatliekamo medicīnisko palīdzību ārkārtas situācijās un katastrofās. Kaimiņš direktora vietniecei prasīja, vai visu automašīnu iegāde tiek saskaņota ar Veselības ministriju (VM), interesējoties arī par Ploriņa automašīnu, kas, kā apgalvoja deputāts, iegādāta nesen. Pupele skaidroja, ka visu automašīnu iegāde tiek saskaņota ar VM, taču norādīja, ka nezina, par kuru gadījumu ir runa. Savukārt Kaimiņš izteicās, ka NMPD direktora vietniece melo.

Deputāts arī pievērsa uzmanību NMPD vadītāja vietnieces atalgojumam, norādot, ka Pupeles piemaksas veidojot lielāku atalgojuma daļu nekā alga. NMPD pārstāve skaidroja, ka atalgojumu ietekmē arī Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē. Viņas skaidrojumu laikā Kaimiņš pauda aicinājumu “beidziet muldēt”, kā arī mudināja NMPD direktori par viņa izteikumiem vērsties Ētikas komisijā. Pupele vairākkārt aicināja viņu neapvainot, taču pēc pēdējiem izteikumiem apņēmās rakstīt attiecīgu iesniegumu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas