LRA aicina par premjera kandidātu virzīt Robertu Zīli

1 komentārs

Ar aicinājumu Nacionālajai apvienībai kā premjerministra amata kandidātu izvirzīt Eiropas Parlamenta deputātu Robertu Zīli šodien, 21. decembrī, klajā nākusi Latvijas Reģionu apvienība.

Tās valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars LNT Ziņām sacīja, ka sola Zīlem kā premjeram visas savas frakcijas atbalstu. Vienlaikus ar to Reģionālās apvienības balsis zaudētu Vienotības virzītā kandidāte Solvita Āboltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Mārtiņš Bondars:

Būtu ļoti grūti Nacionālajai apvienībai šobrīd nenosaukt premjera kandidātu Robertu Zīli, jo Zīle jau ir nosaukts kā premjera kandidāts priekšvēlēšanu procesā. Protams, ja mēs atbalstītu Zīli, tajā brīdī nāktos atteikties no jebkura cita premjera kandidāta atbalstīšanas, jo prezidents, izvirzot vienu premjera kandidātu, liek cerības, ka šis cilvēks veidos valdību.

Tikmēr Nacionālā apvienība akcentē, ka atšķirībā no Zaļo un zemnieku savienības savu kandidātu premjera amatam virzīt negrasās. Pats Zīle šādu Reģionālās apvienības paziņojumu vērtē kā spiediena izdarīšanu.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Gudrs un taisnīgs.

    22.12.2015 17:21

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas