Liepiņš par savu izraidīšanas skandālu: Tas ir kauns valstij, Staļina laiki

0 komentāri

”Uzmanieties no Ķuža kunga pavēlēm – nabaga policistus nolikuši, lai sargātu Mūrnieces kundzes ambīcijas,” tā savu izraidīšanas skandālu komentē Dainis Liepiņš, Latvijas Reģionu apvienības frakcijas līderis.

Saeimas sēde, kas ceturtdienas rītā sākās pastiprinātas drošības apstākļos. Šī ir pirmā reize kopš neatkarības atjaunošanas, kad policijas papildspēki norīkoti, lai nepieļautu, ka sēžu zālē tiek iekļauts kāds no deputātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pats D. Liepiņš ir sašutis, taču policista prasībām viņš nepretojās un Saeimas darbam līdzi sekoja, sēžot viesiem paredzētajā vietā.

”Es nebūšu tas cilvēks, kas noliks policistus kā vainīgos un atbildīgos par haosu, ko radījusi Mūrnieces kundze un Prezidijs. Tas ir haoss. Kauns valstij. Tā ir prestiža graušana,” tā notikušo komentēja D. Liepiņš. Tāpat viņš notikušo salīdzina ar Staļina represijām.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli D. Liepiņam ir liegts piedalīties sēdēs, jo Saeima ir piekritusi, ka tiek turpināta krimināllietas iztiesāšana, kas pret D. Liepiņu bija ierosināta vēl pirms viņš kļuva par deputātu.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas