Lielākā daļa sabiedrības negatīvi vērtā Junkura soli nolikt deputāta mandātu

0 komentāri

Lielākā daļa jeb 62% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā nosoda Jāņa Junkura lēmumu nolikt 12. Saeimas deputāta mandātu, atklāj pētījumu aģentūras TNS dati.

Tikmēr 18% iedzīvotāju atbalsta šo J. Junkura lēmumu, bet 20% Latvijas iedzīvotāju nav viedokļa šajā jautājumā.

Līdz šim tā arī nav kļuvuši oficiāli skaidri patiesie iemesli, kāpēc 12. Saeimā ievēlētais deputāts Jānis Junkurs atteicies no mandāta, lai pieņemtu darbu kādā Honkongas uzņēmumā. Skaidrs ir tas, ka tieši pēc šā soļa Saeimā iekļuva Solvita Āboltiņa.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas