Lielākā daļa iedzīvotāju uzskata, ka par veselības ministru jākļūst mediķim

0 komentāri

Lielākā daļa jeb 28% Latvijas aptaujāto iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka demisionējušās Ingrīdas Circenes vietā veselības ministra krēsls būtu jāieņem nozarē strādājošam mediķim, atklāj pētījumu aģentūras TNS un LNT raidījuma “900 sekundes” veiktā aptauja.

Ceturtā daļa (24%) iedzīvotāju domā, ka tas būtu jāuztic nozarē strādājošam vadītājam, bet 15% uzskata, ka amats būtu jāieņem kādam no Veselības ministrijas ierēdņiem.

6% respondentu ir pārliecināti, ka Veselības ministra amats būtu jāuztic neatkarīgam, nozarē nestrādājošam vadītājam, savukārt 5% iedzīvotāju norādījuši, ka tas būtu jāieņem kādam no 11.Saeimā ievēlētajiem politiķiem.

Piektajai daļai (22%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

7.jūlijā veselības ministre Ingrīda Circene Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai iesniedza demisijas rakstu. Patalban, augusta sākumā, nav atrasts jauns ministrs un šos pienākumus pilda L. Straujumas sasauktā darba grupa. Līdz šim no veselības ministra amata atteicies uzrunātais Rīgas Stradiņu Universitātes (RSU) attīstības prorektors Toms Baumanis, kā arī Veselības ekonomikas asociācijas (LVEA) vadītāja Daiga Behmane.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas