Lielākā daļa cilvēku Valsts prezidenta amatā grib redzēt Bondaru vai Bērziņu

1 komentārs

Visbiežāk Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka prezidenta amatā vēlētos redzēt līdz šim vienīgo partiju oficiāli nosaukto kandidātu – Mārtiņu Bondaru (17%), liecina jaunākā TNS aptauja.

Tikmēr desmitā daļa iedzīvotāju izteikušies, ka Valsts prezidenta pienākumi arī turpmāk būtu jāveic pašreizējam prezidentam Andrim Bērziņam (12%).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt 11% šajā amatā vēlētos redzēt Ingunu Sudrabu, bet 8% – Sandru Kalnieti.

Kā citi kandidāti, kurus iedzīvotāji vēlētos redzēt Valsts prezidenta amatā, nosaukti Egils Levits (7%), Andris Piebalgs (6%), Nils Ušakovs (4%), Vaira Vīķe-Freiberga (3%), Aivars Lembergs (3%), Māris Riekstiņš (2%), kā arī Laimdota Straujuma (1%).

Vēl 4% iedzīvotāju Latvijas Valsts prezidenta amatā vēlētos redzēt vēl kādu citu kandidātu.

Tikmēr piektā daļa (21%) iedzīvotāju nav norādījuši konkrētu sev vēlamo kandidātu Latvijas Valsts prezidenta amatam.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

 • Uldis Sēne
  0

  Uldis Sēne

  Ja sabiedrībai nav pieejama augstākās kvalitātes prece, jo to no tās vienkārši rūpīgi slēpj, tad tai rodas priekšstats, ka tas surogāts, ko tai pasviež elite, ir labākais no visa klāsta.
  Kas attiecas uz Bondaru, tad, visticamāk, viņš ir tikai labākais no tā nekvalitatīvā piedāvājuma, kuru mums piedāvā elite. Bet, ja runājam nopietni, tad neviens no pieminētajiem kandidātiem nav prezidenta amata cienīgs pat ne tik, cik melns aiz naga. Latvijā ir atrodamas daudz piemērotākas personības, par kurām sabiedrības vairumam maz kas ir zināms, jo tie nefigurē oficiālajos masu medijos, jo daudziem sabojātu garstāvokli, norādot viņu patieso dabu, kas tendēta uz egoisma, netaisnīguma un netikumiskuma slavināšanu.

  31.03.2015 12:13

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas