“Līderu debates” – politisko partiju līderi aci pret aci!

0 komentāri

“LNT Ziņu dienesta” rīkotajās “Līderu debatēs” aci pret aci stājās politisko partiju līderi – gan tie, kuri jau patlaban ir pārstāvēti Saeimā, gan tie, kuri tagad nav pie teikšanas parlamentā, taču pēc sestdien gaidāmajām vēlēšanām cer nonākt pie varas.

Skatieties “Līderu debates” šeit:

“Līderu debatēs” partijas “Saskaņa” programmu aizstāvēja deputāts Ivars Zariņš, bet politisko spēku “Vienotība” – tās līdere Solvita Āboltiņa. Savukārt par ”Zaļo un zemnieku savienības” programmu diskutēja deputāte Dana Reizniece-Ozola, bet “Nacionālo apvienību” debatēs pārstāvēja partijas līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars. Partijas ”No Sirds Latvijai” pārstāvis bija Gunārs Kūtris, savukārt ”Latvijas Reģionu apvienības” – Dainis Liepiņš.

Debatēs piedalījās arī ekspremjers Ivars Godmanis, kurš lielajā politikā cer atgriezties, pateicoties partijai “Vienoti Latvijai”, kuras līderis ir Ainārs Šlesers.

Debatēs tika aicināts piedalīties arī viens no Einara Repšes vadītās partijas “Latvijas attīstībai” līderiem – Juris Pūce.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas