Lembergs: ZZS politiķiem vēl jātrenējas, lai kļūtu par premjera kandidātiem

0 komentāri

Ventspils mērs Aivars Lembergs ir pārliecināts, ka “Zaļo un zemnieku savienībā” esošie politiķi vēl nav gana spēcīgi, lai ieņemtu Latvijas Ministru prezidenta amatu.

A. Lemberga vadītā partija “Latvijai un Ventspilij” pirmdien, 4. augustā, parakstīs vienošanos ar “Zaļo un zemnieku savienību” par turpmāko sadarbību 12. Saeimas pilnvaru laikā. Līdzīga vienošanās tika slēgta arī pirms pagājušajām vēlēšanām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas