Lembergs un Lūsis: VARAM nav naudīgā ministrija

0 komentāri

”Naudīgā ministrija” ir tikai viena – tā ir Finanšu ministrija, savukārt Vides aizsardzības un reģionālajā ministrijā (VARAM) naudas nav, uzskata Zaļo un zemnieku savienības lokomotīve Aivars Lembergs.

Līdzīgās domās ir arī Nacionālās apvienības ģenerālsekretārs Aigars Lūsis, kurš sacīja ”kādreiz VARAM bija nauda”. Savukārt laikā, kad valdības vadīšanu pārņēma Laimdota Straujuma, VARAM ”bija vienas vienīgas problēmas, nevis nauda, un ar lielām bažām tika domāts, ko tur darīt”. Haoss VARAM radās pēc Edmunda Sprūdža būšanas vides aizsardzības un reģionālās ministrija amatā, uzskata A. Lūsis.

Valdošā koalīcija divas nedēļas nespēj vienoties par amatu sadali gan valdībā, gan Saeimā, gan pārējā valsts pārvaldē. Publiski ir izskanējis, ka viens no lielākajiem klupšanas akmeņiem ir VARAM, jo uz tās vadību pretendē gan Nacionālā apvienība, gan Zaļo un zemnieku savienība.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas