Kaimiņš atsaka interviju ”Lauvas krātiņam”: Vai viņa izturēšanās atbilst kādām etiķetes normām?

12 komentāri

TV3 raidījuma ”Bez Tabu” komanda turpina apskatīt deputātu kandidātus rubrikā ”Netīrās veļas baļļa”. Ir kāda ļoti pretrunīgi vērtēta personība Latvijā, kuras dēļ izveidota Netīrās veļas baļļas apakšrubriku – Lauvas krātiņš. Pagaidām viņš ir aktieris un raidījuma ”Suņu būda” vadītājs Artuss Kaimiņš, taču vēlas tikt ievēlēts Saeimā.

Artūra, jeb tautā sauktā Artusa Kaimiņa raidījums ”Suņu būda” ir ieguvis diezgan skandalozu slavu. Šobrīd Kaimiņš pieteicis sevi kā 12.Saeimas deputātu kandidātu partijā ”Latvijas Reģionu apvienība.” Diemžēl, TV3 raidījuma ”Bez Tabu” komandai skandalozais Kaimiņš interviju atteica. Kāpēc tā? Skatieties ”Bez Tabu” sagatavotajā sižetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vai skandalozā Kaimiņa izturēšanās no deputāta kandidāta puses atbilst kādām etiķetes normām un ir sabiedrībā pieņemama? To palīdz noskaidrot politikas eksperte Ilga Kreituse.

12 komentāri

TOP komentāri

 • adza
  0

  adza

  balsošu par Artusu

  24.09.2014 21:46

 • Velga
  0

  Velga

  Kaimiņš runā to un tā,par ko un kā mēs klusībā pie sevis domājam. Tā nu tas ir,jo tik tālu nu esam nonākuši.Diemžēl.

  23.09.2014 16:20

 • es
  0

  es

  A. Kaimiņš skaļi saka to ko mēs visi sēžot mājās savā starpā runājam...

  22.09.2014 22:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas