Latvijas skolās grib aizliegt izmantot mācību līdzekļus, kas ietekmē ”tikumisko attīstību”

1 komentārs

Latvijas skolās grib aizliegt izmantot mācību līdzekļus, kas var negatīvi ietekmēt bērnu ”tikumisko attīstību”, piemēram, Latvijas Ģimenes plānošanas un seksuālās veselības asociācijas Papardes zieds materiālus, paredz Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas apstiprinātie un uz otro lasījumu virzītie likuma grozījumu priekšlikumi.

Priekšlikums paredz grozīt Izglītības likumu, pievienojot tam klāt šādu tekstu:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Izglītības sistēma nodrošina izglītojamā tikumisko audzināšanu, kas atbilst Latvijas Republikas Satversmē ietvertajām un aizsargātajām vērtībām, it īpaši tādām kā laulība un ģimene.”

”Izglītības iestādēs ir aizliegta tāda mācību līdzekļu un citu materiālu izmantošana, kā arī to izplatīšana, kuri vari negatīvi ietekmēt izglītojamā tikumisko attīstību.”

Šos priekšlikumus sagatavojusi Nacionālā apvienība un Saskaņas centrs.

Lēmums jau radījis sašutuma vētru mikroblogošanas vietnē Twitter:

1 komentārs

TOP komentāri

 • Agita
  0

  Agita

  Pilnīgi piekrītu par aizliegumu. Es uz savas ādas izbaudīju gan 2.klasnieces, gan to ka saliek kopā ar zēniem vienā telpā un rāda lelles ar ģenitālijām un 5.kl. reakciju par sociāl.stund. stāstīto viss ir atkarīgs no pasniedzēja.
  Nost no maniem bērniem. Ar visu informētību nepilngadīgo māmiņu un abortu 2. reiz vairāk.

  30.03.2015 12:53

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas