Latvijas Reģionu apvienība sola vērtēt Kaimiņa incidentu

0 komentāri

Latvijas Reģionu apvienības Saeimas frakcija sola pirmdien izvērtēt aizvadītajās brīvdienās notikušo konfliktu Vecrīgā, kurā iesaistīts Saeimas deputāts Arturs Kaimiņš.

Apvienības līderis Mārtiņš Bondars norādījis, ka vispirms esot jāizzina visas notikušā detaļas, un tikai tad varot nākt klajā ar spriedumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pats A. Kaimiņš apgalvoja, ka viņam uzbrucis Latvijas 1. Rokkafejnīcas apsargs, un esot pamats domāt, ka uzbrukums bijis saistīts ar parlamenta balsojumu, kurā politiķis iebildis pret Saskaņas ierosinājumu pareizticīgo Ziemassvētkus noteikt par brīvdienu.

Pēc tam gan A. Kaimiņš svētdien tomēr ticies ar Rokkafejnīcas pārstāvjiem, un beigās abas puses viena otrai esot atvainojušās un secinājušas, ka incidenta provokators, visticamāk, esot bijusi kāda trešā puse.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas