Latvijas Institūtā pie valsts tēla veidošanas strādā trīs cilvēki

0 komentāri

Latvijas Institūtā Latvijas valsts tēla veidošana ir trīs, dažreiz četru cilvēku pārziņā, intervijā LNT raidījumā 900 sekundes atzina Latvijas Institūta direktore Karinai Pētersone.

Tiesa gan, prezidentūras laikā šim darbam piesaistīti vēl divi cilvēki, taču viņu darbs beigsies līdz ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē beigām šā gada jūnija beigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

K. Pētersone uzsvēra, ka par Latvijas valsts tēla veidošanu rūpējas ne vien Latvijas Institūts, bet arī tādas valsts institūcijas kā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA). Pirmā darbojas, lai attīstītu valsts tēlu un tādējādi pavērtu Latvijas uzņēmējiem eksporta durvis un piesaistītu valstij investīcijas, savukārt TAVA – attīstītu tūrismu.

Kopš 2012. gada marta Latvijas Institūts ir valsts tiešās pārvaldes iestāde, kas atrodas Ārlietu ministra pārraudzībā. Institūta mērķis ir “Latvijas pozitīvas starptautiskas atpazīstamības veicināšana, veidojot konkurētspējīgu valsts identitāti”.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas