Latvijas ”antifašisti” lūgs Putinam četras Latvijas pilsētas pasludināt par ”Varoņu pilsētām”

3 komentāri

“Otrā pasaules kara 70. gadadienas ietvaros de jure biedrība Eirāzijas savienība lūgs Krievijas Federācijas prezidentu Vladimiru Putinu atzīt par “Varoņu pilsētām” Rīgu, Liepāju, Rēzekni un Daugavpili,” paziņojis pašpasludinātās biedrības valdes priekšsēdētājs Jānis Kuzins.

Jānis Kuzins, kurš sevi dēvē par ”antifašistu”, pauž, ka šāds lūgums būšot, ”jo šo pilsētu iedzīvotāji braši cīnījās pret okupantiem – nacistiem, un viņiem gods un slava!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagaidām biedrība Eirāzijas savienība Latvijā nav reģistrēta. ”Biedrība joprojām nav reģistrēta Uzņēmumu reģistrā un gaidām atbildi par reģistrāciju no Tieslietu ministrijas. Uzņēmuma reģistru gaidām šodienas laikā. Ceram un sapratni un cieņu,” atzīst pats ”antifašists”.

Uzņēmumu reģistrs ir atlicis J. Kuzina jaunās organizācijas dibināšanu. Tādēļ J. Kuzins vērsies Tieslietu ministrijā, norādot, ka gan Satversme, gan Eiropas Sociālā harta neliedz cilvēkiem apvienoties organizācijās un biedrībās.

J. Kuzins iepriekš bija arī Apvienības pret nacismu valdes loceklis.

3 komentāri

TOP komentāri

 • fausts
  0

  fausts

  Tik pat sparīgi sita arī krievus! Bet vispār,ja padomā,tad kāda krieviem teikšana parLatvijas pilsētām,bet šejienes okupanti var vākties uz ròģinu un nekas nebūs jāpieprasa.

  12.04.2015 16:39

 • Ezis
  0

  Ezis

  Labāk lai pasludina Limbažus. Latvijas patrioti vēl pirms vāciešu ienākšanas 1941.gadā atbrīvoja Limbažus no citiem okupantiem - krieviem.

  10.04.2015 20:43

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas