Latvijai jebkura rīcība ir jāpieskaņo Eiropas klimatam, atzīst Šteinbuka

0 komentāri

Latvijas prezidenta došanās uz Maskavu 9. maijā jāvērtē visas Eiropas Savienības interešu kontekstā, jo Latvijā šobrīd ir prezidējošā valsts, intervijā raidījumā 900 sekundees atzina Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka.

Foto: LETA

Foto: LETA

Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka:

Es uzskatu, ka ir ļoti svarīgi padomāt un ņemt vērā, ka Latvija tagad pārstāv Eiropu, un jebkura rīcība ir jāpieskaņo Eiropas klimatam. Mēs nevaram rīkoties tikai, ņemot vērā savas individuālās vēlmes. Viss ir jālīdzsvaro.

Skaties video!

Jau ziņojām, ka Krievija sākusi gatavoties vērienīgām svinībām, kas tiks rīkotas, pieminot 70. gadadienu kopš nacistiskās Vācijas sagrāves Otrajā pasaules karā. Uz Maskavā paredzēto ceremoniju vizītē Krievija uzaicinājusi arī Latvijas Valsts prezidentu Bērziņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Starp Maskavas uzaicinātajiem viesiem ir gan ASV prezidents Baraks Obama, gan Ziemeļkorejas diktators Kims Čenuns.

Lietuvas un Igaunijas prezidenti jau šo ielūgumu noraidījuši, bet A. Bērziņš atbildi vēl nav devis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas