Latvijai ir grūti atrast patvēruma meklētājus, kas gribētu braukt uz šejieni, pauž Straujuma

3 komentāri

“Nav tā, ka cilvēki grib braukt uz zemi, kur ir auksti,” pauda premjerministre Laimdota Straujuma. Viņa apstiprināja, ka bēgļu vidū Latvija nav sapņu zeme – tāda migrantiem ir Vācija. “Iespējams, viņiem ir arī maz informācijas par Latviju,” sacīja premjerministre.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis Ministru prezidentei esot paudis, ka pirmie bēgļi Latvijā ieradīsies tuvākajās dienās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patlaban ir atrasti septiņi patvēruma meklētāji, kas ir piekrituši braukt uz Latviju. No viņiem četri atbilst Latvijas izvirzītajiem kritērijiem. “Kā es sapratu no Kozlovska, tās būs ģimenes. Tur pārsvarā ir sievietes šajos sadales punktos, vīrieši ir jau Vācijā, Zviedrijā. Tāpat viņiem ir maz informācijas par Latviju,” sacīja Straujuma.

Video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Haralds Elceris
  +2

  Haralds Elceris

  nav jāmokās ne-1 jau arī tos reipfjūdžistus te negrib!

  03.02.2016 17:12

 • Linda
  +2

  Linda

  Un tikpat gruti ir atrast tadus latvijas iedzivotajus....kuri gribetu lai vini uz sejieni brauktu.:))

  03.02.2016 14:47

 • Latvietis
  0

  Latvietis

  Ja kads migrantmilis loti grib sev kadu laimes mekletaju,lai brauc Griekiju un izvelas kadu tik grib. Lai ved uz savu majuun baro nevis kliegt vellkomme! uz valsts rekina,neko jaunu izgudrot nevajag.Visdemokratiskaka valsti pasaule jau tas ir izdomats un darbojas!

  08.02.2016 21:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas