Latvija mēģinās integrēt uzņemtos bēgļus – mācīs viņiem latviešu valodu un piedāvās darbu

2 komentāri

250 Latvijā uzņemtie bēgļi – afrikāņi un sīrieši – saņems tās pašas tiesības kā Eiropas Savienības (ES) pilsoņi – viņi varēs brīvi ceļot un strādāt visā ES. No valsts puses gan notiks centieni viņus integrēt tepat, Latvijā, – viņiem mācīs latviešu valodu un piedāvās darbu.

Jau ziņojām, – Latvijai būs jāuzņem 250 bēgļu, kuri pārsvarā nāks no Eritrejas un Sīrijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms divām nedēļām Eiropas līderi jau vienojās uzņemt 60 tūkstošus bēgļu. Tomēr galvenā cīņa – dalījums pa valstīm – tika atstāts uz vēlāku laiku. Tagad šis laiks ir pienācis. Jau ceturtdien Rihardam Kozlovskim iekšlietu ministru padomē jāliek priekšā Latvijas piedāvājums. Iespēja neuzņemt nevienu patvēruma meklētāju netika apsvērta.

Kozlovskis ceturtdien gaidāmajā padomē gan paredz strīdus – Latvijai piekrītot uzņemt mazāk bēgļu, nekā sākotnēji domāts, kādai citai valstij būs jāuzņem vairāk.

Lietuva jau paziņojusi, ka gatava uzņemt 370 bēgļus, Igaunija – 200. Latvijai sākotnēji bija paredzēta kvota – 737 bēgļi, bet šodien valdībā, tiesa, bez “nacionāļu” piekrišanas, tika panākta vienošanās par trīsreiz mazāku skaitli – 250 bēgļiem.

 

 

2 komentāri

TOP komentāri

 • saule
  0

  saule

  Varējja integrēt zupas virtuves stāvētājus un ēdājus, arī viņiem vajadzīga palīdzība un darbs....Tie mums ir jau vairāk kā 250.

  23.07.2015 14:48

 • iirinciks
  0

  iirinciks

  Cik tad atkal bernu naudas grudis un musu pasu berniem jaiztiek ar tiem 11e. men.gan jau vairak bus neka 250 beglu.

  06.07.2015 20:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas