Latvija Krievijas medijos drīz atkal varētu kļūt par “fašistiem”, saka pētnieks

1 komentārs

”Pēc tam, kad Valsts prezidents Andris Bērziņš oficiāli paziņos Kremlim, ka nedosies uz 9. maija svinībām Maskavā, Krievijas medijos mēs izpelnīsimies fašistu un nenonacisma atdzimšanas valsts apzīmējumu,” prognozē Rīgas Stradiņa universitātes lektors, Austrumeiropas politikas pētījumu centra pētnieks Māris Cepurītis.

”Valsts prezidenta Andra Bērziņa lēmums neapmeklēt 9. maija svinības Maskavā ir pašreizējai situācijai atbilstošs lēmums. Es neredzu, ka A. Bērziņš varētu pieņemt atšķirīgu lēmumu un uz svinībām doties,” norādīja eksperts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja Krievija neizrādīs nekādu piekāpšanos Ukrainas krīzes sakarā, tad Valsts prezidentam būtu jādodas uz Maskavu tikai, lai pārrunātu Ukrainas krīzes risināšanu, sacīja M. Cepurītis.

Jautāts, vai Krievijas līderis Vladimirs Putins varētu aicināt A. Bērziņu uz tikšanos Maskavā kādā citā reizē, politikas eksperts pauda, ka tas ir iespējams, ņemot vērā tagadējo Latvijas statusu – esam prezidējošā valsts Eiropas Savienības Padomē. ”Simboliskais statuss varētu būt tas, kādēļ viņu varētu aicināt,” sacīja M. Cepurītis. Viņš norādīja, ka pēc prezidentūras beigām V. Putins varētu apdomāt šī aicinājuma nozīmību, jo tuvojas A. Bērziņa prezidentūras termiņa beigas.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Cietais
    0

    Cietais

    Ar teroristiem nekādu sarunu! Tikai lodes!

    28.01.2015 09:03

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas