Latvijā ieradušies Eiropas politikas dūži

0 komentāri

Rīgā ir ieradusies visa Eiropas Savienības vadība, lai oficiāli atklātu Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Svinīgais pasākums notiks šovakar Latvijas Nacionālajā operā.

Prezidentūras atklāšanā piedalās visa Eiropas Komisija tās prezidenta Žana Kloda Junkera vadībā, kā arī Eiropadomes prezidents Donalds Tusks.

Patlaban Latvijas Nacionālajā bibliotēkā ministri ar Eiropas Savienības komisāriem diskutē par Latvijas prezidentūras programmu un prioritātēm.

Sākoties prezidentūrai, Briseles augstāko amatpersonu ierašanās prezidējošajā valstī ir ierasta prakse, lai klātienē tiktu apspriesta darba kārtība nākamajam pusgadam.

Šodienas notikumus gan ir aizēnojis vakardienas terora akts Francijā. Pirms sanāksmēm ar klusuma brīdi tiek pieminēti satīriskā žurnāla Charlie Hebdo redakcijā 12 nogalinātie cilvēki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas