Latvijā ieradīsies Igaunijas un Lielbritānijas ārlietu ministri

0 komentāri

Trešdien savā pirmajā vizītē Latvijā ieradīsies Igaunijas jaunā ārlietu ministre Keita Pentusa-Rosimannusa, kā arī Lielbritānijas ārlietu ministrs Filips Hamonds.

F. Hamonds tiksies ar Latvijas ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču. Vizītes laikā plānots pārrunāt Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē prioritātes, kā arī ES Austrumu partnerību, situāciju drošības jomā un notikumus Ukrainā, kā arī ekonomisko sadarbību starp Latviju un Lielbritāniju. F. Hamonds tiksies arī ar Latvijas prezidentu Andri Bērziņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt tikšanās laikā ar Igaunijas pārstāvi tiek plānots pārrunāt abu valstu divpusējo attiecību un ekonomiskās sadarbības jautājumus, kā arī gatavošanos Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības (ES) Padomē, tostarp arī Austrumu partnerības plānoto samitu Rīgā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas