Latvijā ieradies Āfrikas valsts Togo ārlietu ministrs

0 komentāri

Darba vizītē Latvijā ieradies Āfrikas valsts Togo ārlietu ministrs Robērs Dusē.

Vizītes laikā viņš tiksies ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (V), Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektori Līgu Meņģelsoni un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras viceprezidentu Aigaru Rostovski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek plānots, ka Togo ārlietu ministrs vizītes laikā apspriedīs divpusējo attiecību jautājumus, īpašu uzmanību pievēršot ekonomiskajai sadarbībai. Tāpat tiks runāts arī par drošības politikas jautājumiem, piemēram, pirātismu Gvinejas līča reģionā un Latvijas iesaisti drošības un stabilitātes veicināšanā Āfrikas kontinentā. Sarunu gaitā puses pārrunās arī Ukrainas konfliktu un Ebolas vīrusa uzliesmojumu Rietumāfrikā.

Togo ir viena no valstīm, kuru skāris nāvējošais Ebolas vīruss, taču visvairāk cilvēku Ebolas dēļ miris Sjerraleonē, Libērijā un Gvinejā. Kopumā Ebola paņēmusi vairāk nekā 6,5 tūkstošu cilvēku dzīvības.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas