Latvijā dibināta jauna partija – Gods kalpot Latvijai, kas sola uzņemt tikai kristīgus bēgļus

6 komentāri

Latvijā dibināta jauna partija – Gods kalpot Latvijai, par kuras priekšsēdētāju ievēlēts Andrejs Požarnovs. Partijas dibināšanas kongress sestdien, 27. februārī, iesākās ar lūgšanām, un viens no jaunā politiskā spēka solījumiem ir Latvijā uzņemt tikai kristīgus bēgļus, no partijas dibināšanas kongresa ziņo TV3 korespondents Aigars Lazdiņš.

Kopumā sanāksmē ir piedalījusies jeb notariāli tika apstiprināta 365 delegātu dalība, un par partijas nodibināšanu nobalsoja 227. Pārējie balsošanas laikā “dzēruši kafiju”, tā izteicās pats Požarnovs.

Jaunā partija dibināta, par pamatu ņemot iepriekš darbojošos biedrību ar tādu pašu nosaukumu.

Plašāk par šo tematu – lasi turpmāk Skaties.lv kā arī skaties arī šā vakara TV3 Ziņās!

Foto no partijas dibināšanas kongresa:

6 komentāri

TOP komentāri

 • ...-> omītēm
  +1

  ...-> omītēm

  Vajadzētu Saemai pieņemt likumu, ka cilvēki ar nelatvisku uzvārdu nedrīkstētu būt Latvijas patrioti. Pretējā gadījumā mums omītēm, kas par cilvēku spriež tikai pēc uzvārda, galvā rodas putra un haoss un mēs vairs neko nesaprotam.

  29.02.2016 09:13

 • Marija
  0

  Marija

  Lūdzu, tikai ne šādu partiju! Tā vietā lai veicinātu Latvijas attīstību un mazinātu korupciju galvenais fokuss ir uz bēgļiem kas būs mazāk kā viens procents no iedzīvotājiem Latvija.

  27.02.2016 23:29

 • Zane
  0

  Zane

  Lai runa darbi. Lai veicas!

  27.02.2016 20:59

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas